GALLEA

Yaz mı Geliyor? Peki Siz Hazır mısınız?

Merhabalar

Bundan sonra sık sık bu köşede ilginizi çeken konularla ilgili fikirler ve öneriler içeren yazılarla karşınızda olacağım.

Bu hafta sizlere yaza hazırlanırken neler yapabiliriz konusundaki düşüncelerimi aktarmaya çalışacağım. Yaz geliyor dolayısıyla tatil mevsimi yaklaştı.Kilo vermek; dahası bölgesel fazlalıklarımız için son 1-2 ay içerisindeyiz. Öncelikle çok sert diyetlerden uzak durmak gerekir. Sizin beslenme şeklinizin dışında kalan diyetlerle vücudunuzu zorlamadan yediklerinizi azaltarak bir düzen sağlayabilirsiniz. Süreci biraz hızlandıralım derseniz 2 günlük detox programı ile başlayabilirsiniz sonrasında miktarları ayarlamak daha kolay gelecektir.

Mesela haftada 3 gün yürüyüş yaparak moral depolarsınız .Bunun yanında inatçı bölgesel fazlalıklarla uğraşmayı bize bırakın siz hiç kendinizi sıkıntıya sokmadan yol aldığımızı göreceksiniz. Kavitasyon-RF-pasif jimnastik-başlıca yardımcılarımız olacaktır. Son zamanların yükselen trendi Smoothshapes selülit gidermede onay almış incelme garantili bir cihazdır. Tabiiki yapılmış selülit masajı olmazsa olmazı bu seansların. Kısacası size en yakın bir merkeze başvurarak kararınızı ertelemeyin derim. Kendinizi güvendiğiniz ellere bırakın; aletler sizi rahatlatsın. Haydi hanımlar fazlalıklardan kurtuma vakti bikiniler sizleri bekliyor...